baza firm, katalog firm, panorama firm

Gdzie?

Stolarstwo Import-Export Dudek H&H Sp.j.

Adres

ul. Opolska 48
46-045 Kotórz Mały
NIP: 991-00-59-377
http://www.dudek-hh.pl/

Kontakt

Tel.

77 421 20 28

Fax

77 421 20 02

Opis
Mapa
Obszar działalności

Opis firmy

Firma DUDEK H & H istnieje od 1984 r. Założycielami jej są bracia Henryk i Hubert Dudek. Aby zaspokoić zwiększoną sprzedaż w roku 1987 wybudowano nową halę produkcyjną, w której ruszyła produkcja okien i drzwi. Wysokiej jakości drzwi i okna firmy Dudek wystawiane były na różnych targach krajowych w Polsce jak również za granicą.

Gwałtowny wzrostu popytu na produkty firmy spowodował dalszą rozbudowę zakładu. Obecnie w halach produkcyjnych o dużej kubaturze mieszczą się nowoczesne, ekologiczne i w pełni zautomatyzowane lakiernie, hale montażowe, hale produkcyjne, magazyny oraz suszarnie .

Dziś jest to nowoczesna i funkcjonalna wytwórnia okien i drzwi, która dzięki umiejętnościom swych pracowników oraz stosowanym technologiom zdobyła uznanie polskich i zagranicznych Klientów. Liczne nagrody i dyplomy otrzymane przez tę Firmę są tego najlepszym dowodem.

Bardzo ważnym czynnikiem jest dbałość o czystość powietrza. Zamontowane są w tym celu odciągi odpylające jak również odciągi do odwiórowania zaopatrzone w filtry eliminujące wydostawanie się pyłów do atmosfery. Do malowania stosuje się ekologiczne farby akrylowe.

Firma Dudek H&H to nowoczesna, dobrze zorganizowana fabryka okien i drzwi drewnianych. Dzięki umiejętnościom ich pracownikόw i wysokiej jakości pracy oraz stosowanym technologiom (wysokiej klasy maszyny, najlepsze gatunkowo surowce a także ekologiczne materiały wykończeniowe) firma Dudek H&H szybko zdobyła uznanie i szacunek klientów zarówno na rynku krajowym jak i poza jego granicami.

Od chwili powstania zakładu obowiązującą dewizą jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości czego potwierdzeniem jest przyznanie firmie certyfikatu ISO 9001 oraz liczne nagrody i dyplomy otrzymywane podczas targów i wystaw.

Nasze okna i drzwi są produkowane z drewna sosnowego klejonego pozyskanego z najlepszych miejsc w Polsce, pokryte powłokami lakierniczymi znanych producentów. Okna i drzwi firmy Dudek charakteryzują się wysoką przepuszczalnością światła, szczelnością na powietrze i deszcz, małą przewodnością cieplną oraz izolacją akustyczną.

Przeglądaj branże

fFmYZVtAdMYVPetkbyL usługi rachunkowo-księgowe, podatki firanki, sprzedaż firanek Usługi Celne Artykuły Budowlane, Ogrodnicze, AGD Koła, Pasy lustra na wymiar Geolodzy, geofizycy Sprzedaż wyrobów ze stali, aluminium, miedzi, Edukacja, Szkolnictwo, zdz fotografia, fotografia ślubna okna, drzwi, bramy, rolety produkcja pelletu Usługi budowlano-konserwatorskie Muzyczne zespoły produkcja przenośników roboty zmechanizowane sprzęt.budowlanym Lekarze specjaliści - logopedia Transport naprawa parking Maszyny przetwórstwa tworzyw sztucznych serwis,budowa Odwodnienia dróg i autostrad produkcja i montaż konstrukcji szklanych Budowlane usługi - murarskie producent silników serwis samochodowy, podłogi naturalne, Bramy dwuskrzydłowe Transport krajowy i zagraniczny Usługi kurierskie, transport Druk Banerów Usługi Remontowo-Wykończeniowe Cerowanie i repasacja Agencja reklamowa, nośniki LED Agencja ochrony osób i mienia bramy, bramy garażowe organizacja imprez integracyjnych UDT wypożyczalnia samochodów, kompleksowa ochrona przeciwpożarowa pensjonat, dom wypoczynkowy

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm